неделя, 10 август 2008 г.

Тотнъм размаза РОМА

Димитър Бербатов записа 45 минути за Тотнъм при победата с 5:0 над Рома, но за пореден път запази головете си за началото на първенството и не попадна в списъка на голмайсторите във вратата на италианците.
На почивката капитанът на българския национален отбор бе заменен от Аарън Ленън.
Головата фиеста за „шпорите” откри новото попълнение в състава на Хуанде Рамос Дейвид Бентли в 3-та минута. Само минута по-късно Дарън Бент направи резултата 2:0.
Преди самия край на първото полувреме Бентли вкара и второто си попадение в срещата и общо трето за Тотнъм.
Влезлият на мястото на Бербатов Ленън също се разписа във вратата на Рома в 50-та минута. Само четири минути по-късно – в 54та – Бент оформи крайното 5:0.
В 80-та минута пък Акуилани трябваше да напусне да терена заради втори жълт и съответно червен картон.